Odtahové a vyprošťovací služby

Pro případ jakékoliv nehody a nebo velké nouze vlastníme mimo jiné i Odtahový a vyprošťovací speciál značky Tatra 8x8, 815 AV15 vybavený jeřábem na 15t, navijákem na 150t, buldozerovou radlicí a závěsným zařízením (brýle) pro odtah až 65t.

 

Půjčovna tahačů

Pro případ, že Váš tahač nebude možné zprovoznit na cestě, jsme zavedli novou službu a tím je půjčovna tahačů. Prakticky se jedná o službu, při které dovezeme na podvalníku náš tahač k vašemu nepojízdnému tahači. Po krátkém předání může řidič dopravce, který se dostal do tísně pokračovat se svým návěsem a našim tahačem dál za jeho zákazníky a mezitím my na podvalníku odvezeme porouchaný tahač do našeho servisu, kde jej opravíme. Jsme si moc dobře vědomi, že v dnešní době je spokojenost zákazníka hned na prvním místě a touto službou napomáháme i ostatním dopravcům k tomu, aby i jejich zákazníci nepocítili jakýkoliv problém, který se vyskytne při přepravě.

 

Non-stop mobilní servis

Dále provádíme službu NON STOP MOBILNÍ SERVIS, pro jehož účely disponujeme kompletně vybaveným výjezdním autem a velkým množstvím náhradních dílů.

 

 

Provozovna
Rožmitál pod Třemšínem
Kpt. Jaroše
areál bývalých kasáren
GPS: 49°34′52.292″N 13°51′16.511″E

 

OKK Vymlátil Trans s.r.o.

tel.: +420 725 969 288
e-mail: vymlatil@okk-trans.cz

OKK Truck Servis s.r.o.

tel.: +420 725 969 299
e-mail: servis@okk-team.cz