Skladové služby

Naše nabídka obsahuje levné skladování, pronájem skladových ploch a další doplňkové služby v logistickém areálu. V něm disponujeme krytými skladovými prostory, které jsou o celkové výměře 600 m² skladové plochy. Jejich vnitřní výška je 5,5 m. Můžeme skladovat různý sortiment od standardních palet až po nestandardní druhy a velikosti. Celý areál nepřetržitě střeží nejnovější druh kamerového systému a hlídací služba. Kamiony, osobní i nákladní automobily mohou parkovat na přilehlém parkovišti.

 

Zámečnické práce

V naší velmi dobře vybavené dílně se zabýváme mimo jiné i opravami koreb nákladních automobilů všech druhů a typů, návěsů a přívěsů, traktorových přívěsů – jednoosých, dvouosých i tandemových. Provádíme také generální opravy podvozků včetně hydraulických součástí a zařízení.

 

Prodej dílenského nářadí

V rámci množství nadnormativních zásob nabízíme i prodej nástrojů a nářadí technického charakteru různého typu, které může využít opravář nebo domácí kutil, ale i strojařská firma. Jeho sortiment je od nového až po použitý, což se samozřejmě odráží i v jeho cenách. V nabídce jsou například nástroje pro vrtání, řezání závitů, soustružnické nože, frézy nejrůznějších druhů, nejpoužívanější druhy klíčů, výhrubníky, výstružníky. Obsahuje i měřící techniku od posuvných měřidel, různých mikrometrů, kalibrů až po třeba rýsovací jehly. Celý seznam si můžete prohlédnout zde.

 

Provozovna
Rožmitál pod Třemšínem
Kpt. Jaroše
areál bývalých kasáren
GPS: 49°34′52.292″N 13°51′16.511″E

 

OKK Vymlátil Trans s.r.o.

tel.: +420 725 969 288
e-mail: vymlatil@okk-trans.cz

OKK Truck Servis s.r.o.

tel.: +420 725 969 299
e-mail: servis@okk-team.cz