Profil společnosti


Naše firma OKK Vymlátil Trans s.r.o. se zabývá kamionovou dopravou především v rámci Prahy a okolí. Disponujeme 11 tahači, 10 plachtovými návěsy 2mi platy a 5ti chladírenskými návěsy s dvěma výparníky a příčkou. Díky této flotile, která se nám denně pohybuje po Praze a okolí, jsme schopni flexibilně reagovat na potřeby zákazníků, neboť již ze zkušeností víme, že tyto přepravy po Praze se mnohdy plánují z hodiny na hodinu, čemuž jsme denně připraveni čelit. Také díky tomu, že vlastníme i návěsy navíc, jsme připraveni ochotně různými přepřahy uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Možnost paletové výměny je pro nás samozřejmostí.


Díky flexibilnímu a vstřícnému postoji vůči každému našemu zákazníkovi, jsme se za dobu našeho působení stali již nedílnou součástí mnoha zakázek.


Dále vlastníme snížený podvalník, se kterým jsme schopni zabezpečit v rámci celé ČR odvoz prakticky jakéhokoliv nadměrného nákladu.


Také jsme zavedli novou službu a tou je půjčovna tahačů. Prakticky se jedná o službu, při které dovezeme na podvalníku náš tahač k vašemu nepojízdnému tahači. Po krátkém předání může řidič dopravce, který se dostal do tísně pokračovat se svým návěsem a naším tahačem dál za jeho zákazníky a mezitím my na podvalníku odvezeme porouchaný tahač do našeho servisu, kde jej opravíme. Jsme si moc dobře vědomi, že v dnešní době je spokojenost zákazníka hned na prvním místě a touto službou napomáháme i ostatním dopravcům k tomu, aby i jejich zákazníci nepocítili jakýkoliv problém, který se vyskytne při přepravě.

Dále pro případ jakékoliv nehody a nebo velké nouze vlastníme mimo jiné i odtahový a vyprošťovací speciál značky Tatra 8x8, 815 AV15. Více o těchto a jiných servisních službách v sekci OKK Truck Servis.

 

Nabízené služby:

 • Kamionová přeprava plachtovými návěsy s třístrannou shrnovací plachtou a výškou 2,7m
 • Kamionová přeprava chladírenskými návěsy s příčkou a dvěma výparníky- možnost dvou rozdílných teplot na jednom návěsu
 • Kamionová přeprava ADR
 • Kamionová přeprava s platem
 • Kamionová přeprava nadměrných nákladů se sníženým podvalníkem
 • Odtahové a vyprošťovací služby s Tatrou 8x8, 815 AV15

 

Koncem roku 2015 jsme převzali objekt dílen v Rožmitále pod Třemšínem v areálu bývalých kasáren. S využitím dlouholetých zkušeností jsme tento objekt postupně zvelebili a uvedli zde do provozu servis nákladních automobilů, pneuservis a prodejnu náhradních dílů pro nákladní automobily.


Dále jsme se stali regionálním zástupcem firmy Aviaticon, zabývající se distribucí olejů a maziv.


K dispozici máme velkou průjezdnou dílnu pro kamiony na dvě stání i s montážní jámou a s válci na kontrolu brzd. Dále disponujeme velkým zázemím, ve kterém máme mimo jiné pneuservis nákladní i osobní, zámečnickou dílnu, nástrojárnu, prodejnu stáčených olejů a také prodejnu náhradních dílů pro nákladní automobily.

 
V naší firmě OKK Truck Servis s.r.o. provádíme kompletní opravy nákladních vozidel, včetně návěsů a nástaveb, pneuservis nákladní i osobní, výměnu olejů. Dále provádíme přípravu na STK včetně kontroly brzd na válcích, čištění a doplnění klimatizací, zámečnické práce.


V naší prodejně máme skladem velké množství náhradních dílů a tudíž jsme schopni velkou část oprav udělat prakticky na počkání- více v sekci prodej náhradních dílů.
Prodáváme zde také kvalitní německé stáčené oleje firmy Aviaticon za bezkonkurenční ceny- více v sekci prodej olejů a maziv.


Dále provádíme službu NON STOP MOBILNÍ SERVIS, pro jehož účely disponujeme kompletně vybaveným výjezdním autem a velkým množstvím náhradních dílů, více v sekci Non stop mobilní servis.


Pro případ, že Váš tahač nebude možné zprovoznit na cestě, jsme zavedli novou službu a tou je půjčovna tahačů. Prakticky se jedná o službu, při které dovezeme na podvalníku náš tahač k vašemu nepojízdnému tahači. Po krátkém předání může řidič dopravce, který se dostal do tísně pokračovat se svým návěsem a našim tahačem dál za jeho zákazníky a mezitím my na podvalníku odvezeme porouchaný tahač do našeho servisu, kde jej opravíme. Jsme si moc dobře vědomi, že v dnešní době je spokojenost zákazníka hned na prvním místě a touto službou napomáháme i ostatním dopravcům k tomu, aby i jejich zákazníci nepocítili jakýkoliv problém, který se vyskytne při přepravě, více v sekci Odtahové a vyprošťovací služby.


Dále pro případ jakékoliv nehody a nebo velké nouze vlastníme mimo jiné i odtahový a vyprošťovací speciál značky Tatra 8x8, 815 AV15 vybavený jeřábem na 15t, navijákem na 150t, buldozerovou radlicí a závěsným zařízením (brýle) pro odtah až 65t, více v sekci Odtahové a vyprošťovací služby.

 

Nabízené služby:

 • Opravy nákladních vozidel
 • Opravy návěsů a nástaveb
 • Pneuservis nákladní i osobní
 • Příprava na STK
 • Výměna olejů
 • Čištění a doplnění klimatizací
 • Prodej náhradních dílů pro nákladní automobily
 • Prodej dílenského nářadí
 • Prodej olejů a maziv
 • Zámečnické práce
 • Skladové služby

 

 

Provozovna
Rožmitál pod Třemšínem
Kpt. Jaroše
areál bývalých kasáren
GPS: 49°34′52.292″N 13°51′16.511″E

 

OKK Vymlátil Trans s.r.o.

tel.: +420 725 969 288
e-mail: vymlatil@okk-trans.cz

OKK Truck Servis s.r.o.

tel.: +420 725 969 299
e-mail: servis@okk-team.cz